Centrum
JongerenCommunicatie
Chemie
Loire 150 (Castellum)
Gebouwdeel C (Synthesium)
2491 AK Den Haag
Centrum JongerenCommunicatie Chemie (C3) heeft meerdere partners die haar missie ondersteunen en haar werk financieel mogelijk maken. Er is een onderscheid in vaste partners, partners en projectpartners.
In 1993 richtten de Koninklijke VNCI, KNCV en NVON samen C3 op. Later sloot DAS (2007) zich hierbij aan. De huidige vaste partners zijn:
![]() |
![]() |
![]() |
| Koninklijke VNCI Branchevereniging van de Nederlandse chemische industrie. |
DAS Landelijk samenwerkingsverband van tien hbo-opleidingen in de natuurwetenschappen. |
KNCV De vereniging van chemici, life scientists en procestechnologen in Nederland. |
PPG is meerjarig partner van C3 en steunt daarmee haar ambitie om scholieren te helpen bij de exacte vakken en ze te inspireren voor school- en loopbaankeuzes in bèta en techniek in het algemeen en chemie, life sciences en procestechniek in het bijzonder.

Verder krijgt C3 steun van projectpartners voor specifieke projecten, activiteiten en wedstrijden in het basis- en voortgezet onderwijs:

C3 werkt samen met organisaties die zich bezighouden met talentontwikkeling van jongeren en maakt deel uit van verschillende netwerken binnen de chemische en bètatechnische sector. Lees meer over onze samenwerkingen. Wil je ook partner worden van C3? Neem dan contact met ons op! We gaan graag in gesprek om de mogelijkheden te verkennen.